zlote sztabkiZłote sztabki są wytwarzane przez wiele podmiotów, jednak jeśli sztabka pochodzi z responsywnej mennicy i posiada certyfikat, upłynnienie jej w dowolnym momencie nie stanowi żadnego problemu. W ofercie Mennicy ROSENBERG znajdziecie jedynie sztabki światowych, renomowanych producentów. Nasze złoto pochodzi z takich mennic jak C.Hafner, Pamp Suisse, Argor-Heraeus, Perth Mint czy Valcambi Suisse. Wszystkie podmioty posiadają akredytację LBMA (London Bullion Market Association), która sprawuje nadzór nad jakością i bezpieczeństwem na Londyńskim Rynku Kruszcu. W niedalekiej przyszłości planowane jest wznowienie produkcji krajowej i powiększenie oferty Mennicy ROSENBERG

Dostępność każdego towaru w ciągu 24 g od zamówienia .

Do każdej sztabki dołączone są certyfikaty będące gwarancją jakości produktu. Wszystkie kruszce w naszej ofercie posiadają taki dokument. Każda sztabka zapakowana jest w szczelny CertiPack z dedykowanym numerem seryjnym, nazwą mennicy, wagą oraz próbą złota. Wszystko to zwiększa ich autentyczność oraz bezpieczeństwo obrotu.

Złote sztabki to świetna alternatywa inwestycji długoterminowych. Mogą stanowić dywersyfikację naszego portfela. Równie dobrze sprawdzą się jako wartościowy prezent. Do najpopularniejszych gramatur zaliczyć należy sztabkę o wadze 1 uncji ( 31,1 g. ). Nie musimy jednak ograniczać się do jednej wagi. W sklepie stacjonarnym dostępne są mniejsze ( 1g, 5g, 10 g ) czy większe ( 100g, 250g, 500g ) egzemplarze.

Zaraszamy do zapoznania się z naszą ofertą