Mennica Rosenberg to Dystrybucja nowych produktów dla inwestorów, kolekcjonerów prywatnych oraz instytucjonalnych.

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem metali szlachetnych w Europie wschodniej. Oferujemy możliwość zakupu, sprzedaży oraz inwestycji w kruszce pod postacią monet oraz sztabek. Produkty są wykonane z najwyższej jakości srebra, złota, platyny i palladu. Obecnie ubiegamy się o zrzeszenie w LBMA [ London Bullion Market Association ] . Jest to organizacja która nadzoruje hurtowy rynek złota i srebra na świecie. Członkostwo w LBMA będzie dla Państwa gwarantem najwyższych standardów oraz dobrych praktyk handlowych.

Czy możesz u Nas kupić w sklepie on line – złote sztabki i złote monety ? W naszej ofercie znajdą Państwo [ monety zlote, monety srebrne, monety platynowe oraz monety palladowe ] pochodzące ze wszystkich zakontków świata. O ile nie posiadamy aktualnie złota w ofercie zapraszamy do kontaktu z Naszymi konsultantami w celu realizacji specjalnego zamówienia. Posługujemy się i udzielamy informacje w języku : Angielski, Fiński, Szwedzki, Czeski, Słowacki , Rumuński, Polski, Bułgarski, Estoński, Ukraiński, Norweski i inne. Gama produktów ze złota i srebra: złote wyroby mennicze oraz srebro inwestycyjne jest bardzo szeroka gama produktów tak aby każdy klient mógł odnaleźć zlote, srebrne ( z palladu i platyny ) spełniający jego potrzeby.

Kupią Państwo w Mint Rosenberg sztabki ze złota, sztabki ze srebra oraz sztabki platyny i sztabki palladu. Należy przez zamówieniem wybrać odpowiedni rozmiar i wagę w przedziale od 1 grama poprzez 1 uncyjne *oz a skończywszy nawet na 15 kg wyrobach. Dajemy możliwość inwestowania w metale szlachetne w róźnych walutach. ( polski złoty oraz Euro ).

Posiadamy równocześnie działalność kantorową. ( o ile jest takie zapotrzebowanie prosimy o uprzedni kontakt przed zakupem ). Dbamy o utrzymanie wysokich stanów magazynowych aby zapewnić Państwu szybką dostawę zamówionego produktu.

sztabki srebro zloto